SIM BLANC na szczycie!

Info

14 sierpnia 2019 r. kierownik wyprawy SIM BLANC Lech Baranowski rozwinął flagę SIM FACTOR na wysokości 4808 m n.p.m. Ta wyprawa jest odwzorowaniem ambicji i sposobu działania naszej firmy. Kiedy podejmujemy jakieś wyzwanie, zawsze je realizujemy. Jesteśmy niezwykle dumni, że nie tylko komercyjne projekty realizujemy w 100% ale też te związane z nami i naszymi pracownikami! Gratulacje dla wszystkich członków ekipy SIM BLANC. Czekamy z niecierpliwością na kolejne wyzwania i kolejne wspaniałe projekty!

13 sierpnia 2019 r. nasza ekipa SIM BLANC dotarła na wysokość 2412 metrów do schroniska Nid d’Aigle. Dziś docierają do Tete Rousse na wysokości 3165 metrów. Stamtąd w środę w nocy albo w czwartek w nocy, zależnie od warunków pogodowych, rozpocznie się atakowanie szczytu!

10 sierpnia 2019 r. wyrusza wyprawa SIM BLANC. Celem jest umieszczenie flagi SIM FACTOR na najwyższym szczycie Europy! W SIM FACTOR mierzymy wysoko, mamy ambicję być firmą o międzynarodowym wymiarze, stąd ambitne cele. Kierownik wyprawy Lech Baranowski planuje zdobywać szczyt 14-15 sierpnia – na pewno będziemy informować o przebiegu wyprawy! Powodzenia zdobywcy Mont Blanc!

Zdjęcia