Kariera

Na tej stronie prezentujemy poszukiwane przez nas profile kompetencji. Zachęcamy do wysyłania swoich CV na adres: rekrutacja@simfactor.pl

PROGRAMISTA UNITY 3D

Obowiązki:

  • Współtworzenie platformy symulatora szkoleniowego w zakresie oprogramowania oraz integracji urządzeń peryferyjnych;
  • Rozwój narzędzi wspomagających edycję scenerii oraz scenariuszy symulacji;
  • Opracowywanie schematów logicznych, algorytmów i fizyki sterowania dla pojazdów, postaci;
  • Proceduralne generowanie obiektów graficznych, tekstur, post efektów;
  • Współpraca z zespołem programistów, grafików i analityków.

Wymagane:

  • Bardzo dobra znajomość C# i platformy .NET (min. 3 lata doświadczenia zawodowego);
  • Gruntowna umiejętność pisania elastycznego kodu, stosowania wzorców projektowych i zasad OOP;
  • Bardzo dobre zdolności matematyczne i analityczne;
  • Doświadczenie w pracy z algorytmami i przetwarzaniem danych;
  • Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji SVN / Git;
  • Dobre umiejętności pracy zespołowej w metodykach Agile;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym czytać i tworzyć dokumentacje techniczne;
  • Pasja tworzenia rozwiązań innowacyjnych, wykorzystania kreatywności i własnej inicjatywy.

Mile widziane:

  • Znajomość środowiska Unity3D lub podobnego;
  • Doświadczenie z zakresu programowania, profilowania i optymalizacji gier, proceduralnego generowania grafiki;
  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformy mobilne;
  • Znajomość języków HLSL lub Cg.

Benefity:

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami i na najlepszym sprzęcie komputerowym;
  • Rozwijanie pasji tworzenia innowacyjnych gier i platform rzeczywistości wirtualnej;
  • Świetną atmosferę pracy bez pomieszczeń typu Open Space;
  • Konkurencyjne zarobki i elastyczne godziny pracy.

PROGRAMISTA C# FULL-STACK DEVELOPER

Obowiązki:

  • Rozwój narzędzi wspomagających interfejs użytkownika, zarządzanie aplikacjami;

Wymagane:

  • Bardzo dobra znajomość JavaScript (jQuery plus Node, Angular, Backbone);
  • Doświadczenie w budowie rozwiązań opartych o architekturę REST;
  • Bardzo dobra znajomość HTML i CSS oraz budowy rozwiązań responsywnych;
  • Dobra znajomość technologii baz danych MSSQL, MySQL;

  • Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania na platformy mobilne.

Benefity:

1 Step 1
Imię
Nazwisko
Temat
Wiadomość
0 /
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder